یکشنبه, 3 بهمن 1395


تماس با ما

بلوارجمهوری اسلامی انتهای خیابان شهیده ربابه کمالی شرکت سهامی آب منطقه ی ایلام

صندوق پستی : 41186-69317

تلفن : 33335090-33332293

دورنگار : 3332294

کد ایلام:084

پست الکترونیک : info@ilrw.ir

 

آمار بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین :3
بیشترین بازدید همزمان:91
بازدید امروز :296
بازدید دیروز :415
کل بازدید :97803
میانگین بازدید :134
آخرین به روزرسانی:1395/10/29 10:51:36

آدرس پستی شرکت : ایلام-بلوارجمهوری اسلامی انتهای خیابان شهیده ربابه کمالی شرکت سهامی آب منطقه ی ایلام

صندوق پستی : 41186-69317

سایت اینترنتی : http://ilrw.ir

پست الکترونیک : info@ilrw.ir

 

پست الکترونیک معاونین و مدیران شرکت

 

نام واحد

آدرس ایمیل

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره Z.Mehdizadeh@ilrw.ir
معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت Barnameh@ilrw.ir
دفتر حراست و امور محرمانه

Herasat@ilrw.ir

دفتر مطالعات پایه منابع آب Motaleat@ilrw.ir
معاونت طرح و توسعه Tose@ilrw.ir
معاونت حفاظت و بهره بردای

Hefazat@ilrw.ir

معاونت  مالی و پشتیبانی Mali@ilrw.ir
دفتر حفاظت و بهره برداری  Bdaftar@ilrw.ir




اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای ايلام است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا